Vyhledat

Díky za každou zkušenost, za každý den!

Maminka mi vyprávěla, že už jako maličká jsem nepotřebovala slov k tomu, abych lidem vyčarovala úsměv na tváři. Jako dítě jsem urovnávala vztahy v rodině, pak ve škole mezi spolužáky, později v pracovních týmech. Tento můj vztahový instinkt, jsem nazývala intuicí, šestým smyslem nebo cestou srdce a velmi mi pomohl ve vztazích jak v práci, tak v osobním životě.


 

"Svou cestu změny jsem začala v r. 2000, kdy jsem si zabalila batůžek a bez znalosti angličtiny odletěla do Ameriky."


Dnes vím, že to bylo klíčové rozhodnutí mého života. To, co jsem si v životě přála, se mi začalo postupně plnit. V začátcích to bylo mé otevřené srdce, pozitivní vizualizace, myšlenkové mapy a vnitřní síla a odhodlání, co mi pomáhalo.

Ale život přinesl i těžké zkoušky. Dva roky utrpení v podobě rakoviny lebečních kostí mého tatínka a s tím spojené starosti o jeho tehdejší firmičku. Byl to takový zápřah, že to ovlivnilo celou naší rodinu. Hodně mě to vyčerpalo, hodně nás to spojilo.


Jsem maminkou dvou úžasných dcer. S manželem Honzou, jsme 19 let a pečujeme společně o náš domov a rodinu.


Mou vášní jsou lidé a jejich emoce, jejich vztahy a rozvoj osobnosti, chcete-li transformace ega. Sama na sobě pracuji a neustále se učím novému. S věkem a s pokorou přichází moudrost, kterou předávám dál.


"Díky za každou zkušenost, za každý den!"


...část dětství jsem vyrůstala na Moldavě v Krušných horách, děkuji za tyto roky! Sněhu bylo tolik, že nám v zimě shazovali základní potraviny do vesnice z vrtulníku. Hodiny procházek na horských loukách, brouzdání v ledovém horském potoce, skákání do sena. Babičky králík na smetaně, borůvky a jeřabiny a platonické lásky ze sjezdovek na Bouřňáku a z prvních diskoték.

...vyprávění mé prababičky a babičky o jejich životě a životě jejich předků. Prý jsem celá babička Pepička, potomek Pauly Cobaltiny, která přišla z Bolzána v Itálii po válce s vojáky z fronty do Duchcova. Druhá část předků přišla do Duchcova od Hodonína. Zajimavá kombinace že? :)


...útěk z mladého nepovedeného krátkého manžeství do Ameriky a pobyt v USA. Děkuji za přátelství z dětsví, které mi umožnílo začít mou cestu transformace, mou změnu.


...ve stejný čas na stejné vejšce, sešla se prima parta, podpořili jsme se a na čas propojili své životy.

...hlubo v srdci jsem cítila, že budu mít dceru. Mateřství otočilo můj svět, přineslo mi mnohá poznání o sobě, o životě. První dcera je vytoužená, druhá dcera je překvapení. Děkuji, děkuji!

...praxe u velkých výrobních korporátů mě naučila komunikaci, máknout na dřeň, spolupráci s různými typy povah, dala mi mnoho zkušeností a také přinesla dotek vyčerpání a symtomy vyhoření. V práci jsem poznala i nejlepšího chlapa na světě, svého muže.

...děkuji za den, kdy jsem potkala dr. Evu Velechovskou, mnoho jsem se od této úžasné ženy naučila. Poznání Enneagramu jako nástroje pro sebeuvědomění a poznání různých typů struktur osobností, způsoby rozvoje ega a mnoho dalšího.

...děkuji za koučovací výcvik od Petra Růžičky při VŠAP s terapeutickými prvky. Prohloubila se má vášeň pro psychologii a emoční inteligenci. Koučink mě inspiroval již v r. 2007, kdy jsem se účastnila prvního světového setkání koučů v Praze.

...studium Emoční inteligence a práce s energí (kvantování, energetická centra, myšlenkové programování). Sebezkušenostní výcvik techniky TRE, bioenergecké cvičení s tělem jako terapeutický nástroj po traumatu a snižování vlivu stresu na člověka.

...výcvik u Libušky Brychtové na techniku Bars jako nový směr s Access Consciousness, přinesl nové úhly pohledu na facilitace s klienty, je mou další silnou transformací. Ŕíká se, že je život před Bars a život po Bars :).


...Světladíl a Iva Jírovcová jsou mou propojovací linkou k technikám Extraokulárního vidění a přivedli mě k Mexické šlole Viendo por el Mundo...co dalšího je tady možné?

​Díky za mnoho moudrých knih.


3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše