Transformační koučink s terapeutickými prvky PCA, GESTALT a NLP

Jedná se o práci na osobnostním rozvoji a vybalancování problematiky, se kterou klient přichází.  Samotný čiský koučink mnohdy nestačí. Kouč vystupuje z role kouče v případě potřeby a poskytuje klientovi zpětnou vazbu z pozice lektora a terapeuta. Garantováno prostředí důvěry a profesionalita.

 

Domluvte si schůzku přes email, smsku nebo WhatsApp nebo Messenger:

dagmar.cervenkova@seznam.cz, nebo na telefonu: 775100410, Facebook: Dagmar Vackova Cervenkova

 

 

 

 

TRE® - napětí, stres a trauma uvolňující cvičení

(ve spolupráci s Janou Horsákovou, www.tre-praha.cz)

Tension, stress and trauma releasing exercises = Napětí, stres a trauma uvolňující cvičení 

TRE® pomáhá snižovat stres, napětí, úzkost, problémy se spánkem, bolesti svalů, bolesti zad, snižuje symptomy posttraumatické stresové poruchy. Dobře pomáhá ženám snižovat menstruační bolesti, připravit organismus pro těhotenství a uvolnit z těla zážitek složitých porodů. Pomáhá zvyšovat energii, flexibilitu, pomáhá léčit stará zranění. Lidé často referují zvýšení schopnosti žít plněji a spokojeněji, zlepšení vztahů s ostatními i o pokroku v duchovní cestě.

TRE® je unikátní metoda práce s tělem, kdy sérií jednoduchých cviků aktivujeme přirozený reflex svalového třesu. Třepání uvolňuje přebytečné napětí ve svalovém schématu těla a pomáhá zklidňovat nervový systém.  Techniku objevil Dr. David Berceli, PhD. Více o něm a technice je možné se dozvědět zde: https://traumaprevention.com/

Pracujeme formou 3 dvouhodinových setkání. Na kterých si klient osvojí dovednost TRE a bude moci cvičit sám doma. Zažije si cvičení a ukotví dovednost a dostane veškeré informace k této technice a následnou podporu průvodce.

 

 

  • YouTube - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Vytvořil: Ing. Dagmar Červenková

Copyright © 2017 Koučink klub Teplice. Všechna práva vyhrazena.